بهترین برندهای تصویری که اسکار را جمع می کنند، ممکن است رسما پایان یابد

"شکل آب" در سال جاری موفق به کسب چهار جایزه اسکار شد: Best Picture، بهترین کارگردان برای Guillermo del Toro، بهترین نمره اصلی و بهترین طراحی تولید. در حالی که هر فیلم به قدری سپاسگزار است که چهار جایزه اسکار، به ویژه جایزه بزرگ را به دست آورد، این مجموع در مقایسه با بسیاری از بهترین برندهای تصویر در طول تاریخ، به ویژه پیشرفت های فنی مانند این، کم است. آیا این به معنی دوران بهترین برندهای تصویر است که مراسم به پایان رسیده است؟

تاریخ اسکار نشان می دهد که 49 بهترین برندگان عکس حداقل پنج جایزه را در طول شب جمع آوری کرده اند. با این حال، تنها برنده BP برای انجام این دهه "هنرمند" در سال 2011 است که پنج جایزه را به دست آورد، اما حتی در آن صورت شب با "هوگو" گره خورده بود و همچنین پنج پیروزی را به دست آورد. نقطه شیرین برای بیشتر دهه بهترین تصاویر، به نظر می رسد در محدوده پایین، با چهار برای "Birdman"، "سخنرانی پادشاه" و "شکل آب"، سه برای "12 ساله برده"، "Argo" و "Moonlight" و فقط دو برای "Spotlight". در حقیقت، "شکل آب" اولین بهترین تصویر این کل دهه است که بزرگترین برنده شب بدون وابستگی به یک فیلم دیگر است.

همانطور که فقط یک دهه پیش از آن در 2000s دیده اید، بسیاری از بزرگترین افتخارات اسکار برای بهترین برندگان تصویر، از جمله پنج برای «گلادیاتور»، شش برای «شیکاگو» و «The Hurt Locker»، هشت برای «میلیونر اسلحه»، و بزرگتر از همه آنها، 11 برای "پروردگار حلقه ها: بازگشت پادشاه". یک چیز همه این فیلم ها مشترک است که آنها در هر دو داستان و سطح هنرمند چشمگیر است، به عنوان این نوع sweeps دشوار است بدون نیاز به برنده شدن در بخش های فنی برای یک فیلم بصری و خیره کننده خیره کننده مانند "شکل آب" که به نفع دسته ها نیست، می تواند احتمالا برنده شود، مانند بهترین فیلمبرداری، بهترین فیلم ویرایش و دو دسته صدا، پیشنهاد می کند که رای دهندگان ممکن است به دنبال گسترش ثروت بیشتر از همیشه قبل از .

ما طی چند سال گذشته دیده ایم که رأی دهندگان آکادمیک واقعا به شایستگی واقعی هر گروه توجه می کنند و نه فقط بررسی یک فیلم در طول یک سال. در سال جاری یک حس واقعی از رشد ثروت وجود داشت، به این ترتیب هفت نفر از نه نامزد بهترین فیلم، حداقل با یک جایزه به راهپیمایی رفتند، و هنوز هم فضایی برای جلب رضایت فیلم هایی مانند "Blade Runner 2049" برای سینما زرق و برق دار و "Coco" برای آهنگ بی زمان آن "مرا به خاطر بسپار" شکست دادن نامزدهای تصویر در روند. همان چیزی که در سال گذشته اتفاق افتاد به این دلیل بود که شش نامزد برتر بهترین جایزه را به دست آوردند، در حالی که رای دهندگان نیز دسته بندی های صوتی را تقسیم کردند و طراحی صحنه را به "جانوران فوق العاده و جایی که آنها را پیدا می کردند." این نشان می دهد که رای دهندگان به بهترین وجه خود را درک می کنند. کار همسالان خود، و اگر این بدان معنی است که بهترین برنده Pictre تنها با دو یا سه جایزه دیگر پیاده می شود، پس از آن باید باشد.

همانطور که آکادمی همچنان به هنرمندان جوان تر از زمینه های متنوع دعوت می کند تا به عنوان اعضای عضو بپیوندند، احتمالا به نظر می رسد کمبود شیب برای یک فیلم ادامه پیدا کند. درست همانند فرهنگ ما، اسکارها در حال تبدیل شدن به یک گلدان ذوب می شوند و تقسیمات آن به هم متصل می شوند. در حالی که آکادمی ممکن است به عنوان یک سازمان یکپارچه به نظر برسد، در حقیقت از همه انواع نظرات متفاوتی در مورد آنچه که هنر خوب را ساخته است، ساخته شده است. و اجازه دهید با آن روبرو شویم، تنها یک فیلم وجود دارد که سزاوار تمام جوایز در یک سال خاص است. روزهای "تایتانیک" و فیلم نهایی "پروردگار حلقه ها" غرق در مسابقه شده اند. در سالهای آینده ما باید انتظار داشته باشیم که نه تنها یک فیلم بر اسکارها غلبه کند، بلکه بسیاری نیز، به عنوان آکادمی به نظر می رسد برای جشن گرفتن انواع مختلف سحر و جادو فیلم.


سی گل,دانلود آهنگ,دانلود فیلم,عکس